swingerafestival.pl

Przewozy autokarowe wrocław

Oferta WROCEK – TRAVEL skierowana jest do firm, szkół, parafii, jak i klientów indywidualnych. Organizujesz szkolną wycieczkę? WROCEK – TRAVEL dowiezie dzieci bezpiecznie na miejsce. Z oferty tej firmy chętnie korzystają zakłady pracy, które organizują wyjazdy na konferencje, szkolenia, spotkania integracyjne oraz wycieczki pracownicze. Firma ta chętnie nawiąże stałą współpracę. Może ona np. dowozić pracowników do zakładów pracy i odwozić ich na ustalony wcześniej przystanek.

Bezpieczna i komfortowa podróż

Podróżowanie z WROCEK – TRAVEL jest bezpieczne, a wszystko dzięki kwalifikacjom, umiejętnościom i doświadczeniu kierowców należących do ekipy firmy, a także wysokiej jakości pojazdów służących do przewożenia pasażerów. Przed każdym wyjazdem w trasę autobusy i autokary WROCEK – TRAVEL są sprawdzane pod kątem technicznym. Pojazdy te wyposażone są w różne rozwiązania zapewniające maksimum komfortu jazdy, a zatem w klimatyzację, regulowane i wygodne fotele, barek z napojami, składane stoliki. Nowoczesne autobusy i autokary wchodzące w skład floty WROCEK – TRAVEL mogą pomieścić od 8 do 55 osób. Cena za zlecenia ustalana jest indywidualnie. Do ceny za trasę powyżej 10 godzin doliczana jest praca drugiego kierowcy – zmiennika.

Dlaczego właśnie WROCEK – TRAVEL?

Dlaczego warto zdecydować się na WROCEK – TRAVEL? Przede wszystkim dlatego, iż firma zapewnia:

Jeżeli interesują Cię przewozy autokarowe we Wrocławiu zapoznaj się z ofertą na stronie firmy. Skorzystaj z formularza online i poproś o wycenę danego zlecenia, bądź też zarezerwuj termin usługi.


WROCEK - TRAVEL
PETRAŻYCKIEGO 65B
52-434 WROCŁAW
tel. +48662913972

Zobacz także:

Peugeot 206 tylna belka

Peugeot 206 tylna belka

Transport przeprowadzki Kraków

Transport przeprowadzki Kraków

Profesjonalny przewóz maszyn

Profesjonalny przewóz maszyn