swingerafestival.pl

Przeciski hydrauliczne

Firma WTD zajmuje się przewiertami HDD przy zastosowaniu najwyższej klasy sprzętu. Metodę ta stosuje się na potrzeby energetyki, telekomunikacji, sieci wodociągowych i kanalizacyjnych oraz gazownictwa.

Przewiert  sterowany  zastąpił stosowany uprzednio przecisk hydrauliczny, pneumatyczny oraz wbijanie rur stalowych. Obecnie przedsiębiorstwo posiada nowoczesne urządzenia od renomowanych dostawców, dzięki którym przewierty stały się o wiele prostsze. Maszyna wiertnicza marki Ditch Witch JT2020 Mach1, którą dysponuje firma pomimo swoich gabarytów oraz masy niezwykle sprawnie porusza się nawet po grząskich terenach pozwalając na bezwykopowe  pokonywanie takich przeszkód jak rzeki, bagna, drogi, tory itp. Jej zdalne sterowanie pozwala na manewrowanie wiertnica przez operatora z bezpiecznej odległości. Dzięki niej zrealizowanie przewiertów możliwe jest w sposób szybki, tani oraz nie ingerujący zbytnio w środowisko naturalne. Jednostkowa długość takiego przewiertu to nawet 150 m. Więcej informacji na temat sprzętu posiadanego przez przedsiębiorstwo (systemu nawigacji Ditch Witch Subsite, zestawu płuczkowego 7m3, agregatów prądotwórczych, zgrzewarek doczołowych o średnicy do DN315 itp.)  znajduje się na stronie internetowej http://wtd-przewierty.pl/ . Tam również zamieszczone zostały dokładne dane kontaktowe.

 

Firma wykonuje oferowane usługi na terenie całego kraju. Przed rozpoczęciem zlecenia oferuje fachowa poradę doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów.


WTD sp. z o.o.
Walońska 7/59
50-413 Wrocław
tel. 601 575 556

Zobacz także:

Elewacja drewniane - estetyczne i praktyczne rozwiązanie

Elewacja drewniane - estetyczne i praktyczne rozwiązanie

Szukasz szafy?

Szukasz szafy?

Żaluzje drewniane na wymiar - APStudio Łódź

Żaluzje drewniane na wymiar - APStudio Łódź

Ogród według Twojego pomysłu

Ogród według Twojego pomysłu

Jak wybrać klimatyzację?

Jak wybrać klimatyzację?